Gökçeada Keçi Sütlü Bakım Şampuanı 400 ml.
Gökçeada Keçi Sütlü Bakım Şampuanı 400 ml.
Gökçeada Keçi Sütlü Bakım Şampuanı 400 ml.

Gökçeada Keçi Sütlü Bakım Şampuanı 400 ml. (SMP-01)

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Paraben İçermez

GÖKÇEADA KEÇİ SÜTÜ ÖZLÜ ŞAMPUAN

İçermiş olduğu keçi sütü özü ,vitamin ve minareller sayesinde saça zarar vermeden temizlemek ve besleyip güçlendirmek için formüle edilmiş özel bir şampuandır. Saçları yağ ve nem dengesine zara vermeden temizler. Saçın direncini arttırarak olumsuz çevresel faktörlere karşı koruma sağlar. Saç foliküllerinin güçlenmesine ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur. Paraben içermez.

Adet :

GÖKÇEADA KEÇİ SÜTÜ ÖZLÜ ŞAMPUAN

İçermiş olduğu keçi sütü özü,vitamin ve minareller sayesinde saça zarar vermeden temizlemek ve besleyip güçlendirmek için formüle edilmiş özel bir şampuandır. Saçları yağ ve nem dengesine zara vermeden temizler. Saçın direncini arttırarak olumsuz çevresel faktörlere karşı koruma sağlar. Saç foliküllerinin güçlenmesine ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur. Paraben içermez.

Özellikleri : 

Profesyonel bir bakım.
Dökülme karşıtı aktif etki.
Yıpranmalara karşı tam koruma.
Daha canlı ve daha parlak saçlar.
Kepek ve saç derisi sorunlarında etkili.

Önerilen Kullanım Şekli : 

 

Tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygundur. Ada Rüzgarı saç bakım şampuanından bir miktar alarak, ıslak saçlarınıza yavaşça yayın ve parmak uçlarınızla saç derinize küçük daireler çizerek 2 dakika kadar hafif masaj yapın. Saçlarınızı bol su ile durulayın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı