Biz Kimiz?

Gökçeada’nın zeytin kokulu rüzgârı bir kez yüzünüze değip geçtiyse, artık hayatınızın bir yeri adaya bağlanmış demektir. Asırların buğulu güzelliğine sarmalanmış bu zeytin ağaçlarından kim ayrılabilir ki?

İstanbul Beykozlu Kemallettin Yüce Bey ve Nedret Yüce Hanım da 1990’lı yılların sonunda böyle düşünmüş. Kemalettin Bey’in emekli olmasını fırsat bilerek kendilerini Gökçeada’nın zeytinli, rüzgârlı, mavili, yeşilli muhteşem doğasına bırakmışlar.

Büyük Uyum Nasıl Başladı?

Gökçeada ile Yüce ailesinin dinamik, zinde hali öyle uyumlu bir birliktelik ki, bugün yurtiçinden ve yurtdışından ADA RÜZGARI lezzetlerinden vazgeçemeyen binlerce kişiyle bu uyum kanıtlanıyor.

Zeytin kokulu bu rüzgârın hikâyesi küçük bir zeytinyağı fabrikasıyla başladı. Temiz, titiz, özenli ve hiç eksilmeyen bir heyecanla devam eden çalışmaların sonunda ADA RÜZGÂRI, doğal bir dünya arayanların vazgeçilmezi oldu.

İki Kuşak Bir Lezzet

Yurtdışındaki eğitimini tamamlayan oğulları Fırat Bey’in de Kemalettin Bey ve Nedret Hanım’la birlikte rüzgâra katılmasıyla, Gökçeada’dan yayılan lezzet kuşaktan kuşağa aktarılmış oldu. Artık, en yüksek üretim standartlarına sahip dört dörtlük bir zeytinyağı fabrikası, sabundan salçaya, baldan kahveye, reçelden kekik balına uzanan geniş ürün seçeneğiyle, doğal ürünler arayanların hayallerini gerçekleştiren önemli bir adres…

Gökçeada’nın yerel zenginliklerine kıymet veren ve bu ürünleri sizlerle paylaşmayı kendisine en büyük mutluluk sayan ADA RÜZGARI, Gökçeada’nın merkezindeki satış ofisi ve internet satış sitesiyle katıksız, zeytin kokulu bir dünyayı avuçlarınıza koyuyor.

Zeytinin huzurlu, sakin, şifalı hali sizi de sarsın.

Buyurun, hoş geldiniz…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı