Gökçeada Kahve Sabunu 100 gr.
Gökçeada Kahve Sabunu 100 gr.

Gökçeada Kahve Sabunu 100 gr. (SBN-B017)

Fiyat : ₺27,78(KDV Dahil)
doğal sabun

KAHVE SABUNU

Kahve sabunu içerdiği yüksek antioksidan ve vitaminler sayesinde uygulandığı bölgenin kan akışını hızlandırarak cildin daha canlı gözükmesini sağlar. Kahve sabunu faydaları yalnızca cilt için değil vücudun farklı bölgelerinde de etkilidir. Bu faydalar şu şekilde sıralanabilir: Ciltte ve saçta nemin oluşumunda yardımcı olur. Cildin derinlemesine temizler. Cildin parlak ve sağlık gözükmesine olanak tanır. Cilt hastalıklarına iyi gelir. Hemoroit (basur) hastalığının semptomlarını hafifletir. Selülitlerin oluşumunu en aza indirir.

Kullanım şekli: Yüzünüzü veya saçınızı bol köpük ile yıkadıktan sonra maske şeklinde 30 saniye bekletin sonra yüzünüzü su ile durulayın.

Not: İlaç Değildir

Adet :

KAHVE SABUNU

Kahve sabunu içerdiği yüksek antioksidan ve vitaminler sayesinde uygulandığı bölgenin kan akışını hızlandırarak cildin daha canlı gözükmesini sağlar. Kahve sabunu faydaları yalnızca cilt için değil vücudun farklı bölgelerinde de etkilidir. Bu faydalar şu şekilde sıralanabilir: Ciltte ve saçta nemin oluşumunda yardımcı olur. Cildin derinlemesine temizler. Cildin parlak ve sağlık gözükmesine olanak tanır. Cilt hastalıklarına iyi gelir. Hemoroid (basur) hastalığının semptomlarını hafifletir. Selülitlerin oluşumunu en aza indirir.

Kullanım şekli: Yüzünüzü veya saçınızı bol köpük ile yıkadıktan sonra maske şeklinde 30 saniye bekletin sonra yüzünüzü soğuk su ile durulayın.

Not: İlaç Değildir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı