Gökçeada 5 Etkili Bitkisel Bakım Kremi 50 ml.
Gökçeada 5 Etkili Bitkisel Bakım Kremi 50 ml.

Gökçeada 5 Etkili Bitkisel Bakım Kremi 50 ml. (KRM-01)

Fiyat : ₺130,00(KDV Dahil)
hızlıkargo Paraben İçermez

GÖKÇEADA 5 ETKİLİ BİTKİSEL BAKIM KREMİ 

Kuruyan ve çatlayan el ve ayaklarınız için idealdir. Cildin yağ dengesini korumaya yardımcıdır ve kan dolaşımına destek verir. Kuru ve çatlak ciltlerde, hücre yenilenmesini hızlandırmada yardımcı olur. Doku yıkımına yol açan hücreleri engellemeye yardım eder ve hasarlı hücrelerin onarılmasına katkıda bulunur. Cilde elastikiyet kazandırmaya, oluşacak çatlakları önlemeye, oluşmuş olanları da en az seviyeye indirmeye yardımcıdır. İçeriğinde bulunan zeytinyağı, karabaş otu, kantaron yağı, kekik ve lavanta sayesinde oldukça güçlü bir bakım kremidir. Vazeline benzeyen dokusu aslında bal mumudur. Bu sebep ile 5 etkili Gökçeada Kremi adını almıştır. Eski ve geleneksel bir Rum kremidir. Güneş yanıklarında ve birçok cilt probleminde yardımcı ürün olarak kullanılabilir. 

İlaç değildir

Adet :

GÖKÇEADA 5 ETKİLİ BİTKİSEL BAKIM KREMİ 

Kuruyan ve çatlayan el ve ayaklarınız için idealdir. Cildin yağ dengesini korumaya yardımcıdır ve kan dolaşımına destek verir. Kuru ve çatlak ciltlerde, hücre yenilenmesini hızlandırmada yardımcı olur. Doku yıkımına yol açan hücreleri engellemeye yardım eder ve hasarlı hücrelerin onarılmasına katkıda bulunur. Cilde elastikiyet kazandırmaya, oluşacak çatlakları önlemeye, oluşmuş olanları da en az seviyeye indirmeye yardımcıdır.

İçeriğinde bulunan zeytinyağı,karabaş otu,kantaron yağı, kekik ve lavanta sayesinde oldukça güçlü bir bakım kremidir. Vazeline benzeyen dokusu aslında bal mumudur.Bu sebep ile 5 etkili Gökçeada Kremi adını almıştır. Eski ve geleneksel bir rum kremidir. Güneş yanıklarında ve bir çok cilt probleminde yardımcı ürün olarak kullanılabilir. 

 

İlaç değildir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı