Gökçeada Taş Dövme Eşek Sütü Sabunu (Keseli) 125gr.
Gökçeada Taş Dövme Eşek Sütü Sabunu (Keseli) 125gr.
Gökçeada Taş Dövme Eşek Sütü Sabunu (Keseli) 125gr.
Gökçeada Taş Dövme Eşek Sütü Sabunu (Keseli) 125gr.

Gökçeada Taş Dövme Eşek Sütü Sabunu (Keseli) 125gr. (SBN-T01)

Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
doğal sabun

TAŞ DÖVME EŞEK SÜTÜ SABUNU

Gökçeada'nın %100 saflıktaki zeytinyağı ve doğal eşek sütü kullanılarak üretilen Ada Rüzgarı Eşek Sütü sabunu tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilecek geleneksel bir sabundur. İçerisinde bulunan çöven kökü ekstraktı ve hindistan cevizi yağı sayesinde cildi nemlendirmeye yardımcıdır ve cildinize canlılık ve parlaklık verir.Tokmak ile dövülüp şekil verilen sabunun kendine has şekli vardır. Bir kalıp sabunda ortalama 40-50 tokmak darbesi vardır. Ekstra olarak kurutulduğu için içerisindeki nem miktarı yaklaşık olarak %5 dir. Ada rüzgarı taş dövme eşek sütlü sabun , teninizi yumuşatırken cildinizin yağ ve nem oranını da dengeler. İçeriğinin tamamen doğal olması sayesinde bebeklerde, çocuklarda ve yaşlılarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.İçeriğindeki E vitamini sayesinde saçlarınızı yumuşatır, gürleştirir ve kepek oluşumunu engeller. Başlarda saçlarınızı sertleştirebilir fakat saçlarınız kimyasallardan arınıp sabuna alıştıkça yumuşaklığını kazanacaktır. Saç dökülmesine iyi geldiği bilinmektedir.

 

Özellikleri: Düzenli kullanıldığında cildi yumuşatır. Saçı yumuşatır, kepek oluşumunu engeller. Doğal nemlendiricidir. Genel kullanım için uygundur.Renk açıcı özelliği varıdr. Mantar ve egzema ya faydalıdır.

 

 

Not: İLAÇ DEĞİLDİR

Adet :

TAŞ DÖVME KEÇİ SÜTÜ SABUNU

Gökçeada'nın %100 saflıktaki zeytinyağı ve doğal keçi sütü kullanılarak üretilen Ada Rüzgarı Keçi Sütü sabunu tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilecek geleneksel bir sabundur. İçerisinde bulunan çöven kökü ekstraktı ve hindistan cevizi yağı sayesinde cildi nemlendirmeye yardımcıdır ve cildinize canlılık ve parlaklık verir.Tokmak ile dövülüp şekil verilen sabunun kendine has şekli vardır. Bir kalıp sabunda ortalama 40-50 tokmak darbesi vardır. Ekstra olarak kurutulduğu için içerisindeki nem miktarı yaklaşık olarak %5 dir. Ada rüzgarı taş dövme keçi sütlü sabun , teninizi yumuşatırken cildinizin yağ ve nem oranını da dengeler. İçeriğinin tamamen doğal olması sayesinde bebeklerde, çocuklarda ve yaşlılarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.İçeriğindeki E vitamini sayesinde saçlarınızı yumuşatır, gürleştirir ve kepek oluşumunu engeller. Başlarda saçlarınızı sertleştirebilir fakat saçlarınız kimyasallardan arınıp sabuna alıştıkça yumuşaklığını kazanacaktır. Saç dökülmesine iyi geldiği bilinmektedir.

Özellikleri: Düzenli kullanıldığında cildi yumuşatır. Saçı yumuşatır, kepek oluşumunu engeller. Doğal nemlendiricidir. Genel kullanım için uygundur.

Not: İLAÇ DEĞİLDİR

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı